Hakkımızda


Bizler 10 yıldır çeşitli sitelerde ve ortamlarda paylaşmayı ilke edinmiş,bilginin paylaşarak çoğaldığına inanan, eğitime gönül vermiş insanlarız.

Amacımız ilkokul alanına yönelik daha spesifik, daha profesyonel ve özgün çalışmalarla yardımlaşma ve dosya paylaşım merkezi oluşturmaktır.  Değerli üyelerimiz ve sevgili takipçilerimiz, paylaşımlarımız ve sitemiz hakkında görüş ve önerilerde bulunabilir elinizdeki özgün dosya ve dokümanları bizlere gönderebilirsiniz. Dosyalar sizlerin adı kullanılarak etiket verilip yayınlanacaktır. Böylece hem sitemizin gelişmesine katkı sağlamış olursunuz hem de ilkokul öğretmeni arkadaşlarımıza yardımcı olmuş olursunuz.

2017 yılı Eylül ayında açılmış olan sitemiz henüz emekleme aşamasındadır. İçerik geliştirme, tasarım ve test yayını süreci devam etmektedir. Yayınlarımız tamamen ücretsizdir ve üyelik gerektirmez. Ancak bizleri takip edebilmek için TwitterFacebook, Google+, İnstagram, Pinterest, Flickr, Youtube sayfalarımıza abone olabilirsiniz.Ayrıca sitemizde son paylaşılan içerikleri RSS yoluyla da takip edebilirsiniz. Sitemizi tanıdıklarınıza tavsiye ederseniz seviniriz.

Dosya ve dokümanlarımız ağırlıklı olarak “Google Drive” bulut sistemine yüklenmektedir.

İçerik yönetim sistemi olarak WordPress altyapısı kullanılmaktadır.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Telif Hakları

İlkokul Öğretmenleri hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.İlkokul Öğretmenleri’ nde paylaşılan dosya ve dokümanlar İlkokul Öğretmenleri’ne ait özgün içerikler olabileceği gibi çeşitli eğitim-öğretim sitelerinden derleme,alıntı ve öğretmenlerimizin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Bu sebeple, İlkokul Öğretmenleri Yönetimi “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirler. İçerik incelenerek en kısa sürede yayından kaldırılacaktır…
Sitemizdeki yorumlar yayınlanmış olsalar bile yazarının kendi sorumluluğundadır. İlkokul Öğretmenlerireklamların kişiselleştirilmesi,site trafiğini analiz etmek için Google’a ait çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.